19. Pekařovská pouť - pouze malého rozsahu

Pekařovská pouť letos opět v minimálním formátu!!! 

Pekařovská pouť má za sebou dlouhou řádku let, a protože nad námi neustále drží ochrannou ruku patronka místní kaple Panna Maria, budeme se moci letos setkat v této nádherné podhorské osadě již po devatenácté.

Protože pouť za svoje roky pořádání nabyla do "obřích rozměrů" a vše se vždy má vrátit ke kořenům, bude letošní Pekařovská pouť probíhat pouze v omezeném formátu a to především církevním.

V sobotu 13. 8. po Mši svaté v 8:00 ve Velkých Losinách a pěší poutní cestě do Pekařova proběhne v místní kapli od 11:00 Poutní mše svatá, krátné vystoupení flašinetářů a kolem 13:00 bude 19. Pekařovská pouť ukončena.

 

 

Přiložené soubory: 
application/msword ikonaProgram pouti (247.5 KB)

            Obnova kulturního dědictví údolí Desné, zapsaný spolek pro záchranu ohrožených a cenných staveb, tradic a duchovní kultury v údolí Desné.                                Děkujeme Svazku obcí údolí Desné, obcím JindřichovNový Malín, Petrov nad Desnou, RapotínRejchartice, SobotínVelké Losiny a Vikýřovice za dlouhodobou morální a finanční podporu našich projektů! Za podporu děkujeme také současným i minulým obyvatelům Podesní.

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému