Přednáška o hracích strojích - součást výstavy, VM Šumperk

Jako doprovodný program výstavy "Jak se v Pekařově narodila hudba aneb Hrátky s hracími stroji" se uskuteční dne 14. ledna 2014 v 17 hod. v přednáškovém sále Vlastivědného muzea v Šumperku přednáška Antonína Švejdy z Národního technického muzea v Praze s názvem "Hudební automaty, flašinety a jiné stroje pro zábavu a potěšení".

Součástí přednášky bude i praktická ukázka hry na flašinety v podání pana Švejdy a pana Jana Bondry, předsedy sekce Flašinety a mechanické hrací stroje při Kruhu přátel Technického muzea v Brně.

A výstavu mohou navštivit i žáci školou povinní se svými učiteli, během celé doby trvání výstavy jsou pro ně totiž nachystány "Hrátky s hracími strojky"...

 

                                   

 

 

Přiložené soubory: 

            Obnova kulturního dědictví údolí Desné, zapsaný spolek pro záchranu ohrožených a cenných staveb, tradic a duchovní kultury v údolí Desné.                                Děkujeme Svazku obcí údolí Desné, obcím JindřichovNový Malín, Petrov nad Desnou, RapotínRejchartice, SobotínVelké Losiny a Vikýřovice za dlouhodobou morální a finanční podporu našich projektů! Za podporu děkujeme také současným i minulým obyvatelům Podesní.

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému